adres:
ul. Jankowicka 23
44-200 Rybnik
województwo: śląskie
powiat: Rybnik
NIP: 6421012920
telefony:
tel. (32) 755 88 77
tel./fax (32) 423 11 32
kom. 603 994 994
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
organizacja imprez plenerowych - raftingorganizacja imprezy integracyjnej w terenieExtreme Group - Szkolenia - zdjęcie-141230Extreme Group - Szkolenia - zdjęcie-141231Extreme Group - Szkolenia - zdjęcie-141232Extreme Group - Szkolenia - zdjęcie-141233
opis działalności:
Jesteśmy Agencją Eventową Extreme z Rybnika. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, więc jeśli potrzebujesz zroganizować imprezę, której nikt nie zapomni, zorganizować festyn, stworzyć zgrany zespół albo nagrodzić najlepszego pracownika - dobrze trafiłeś!

Prowadzimy kilka gałęzi naszej działalności. Przodującą wśród nich jest marka Extreme Group. To właśnie w niej zajmujemy się organizacją eventów integracyjnych i team-buildingów. Nie istnieje nic lepszego, jak zabrać swoich pracowników poza miejsce, w którym żyją! U nas każdy z Was będzie mógł nie tylko poznać współprcowników, ale również poznać swoje granice i odciąć się od życia codziennego i problemów. Połączenie natury i ekstremalności daje niepowtarzalny efekt.

Kolejną marką, która na pewno Was zainteresuje zarówno w firmie, życiu prywatnym jak również w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, spółkach, urzędach i fundacjach, to organizacja imprez plenerowych. Specjalnie dla Was przygotujemy pikniki i festyny. Zajmiemy się piknikami promocyjnymi i zapewnimy niezbędne wyposażenie tych imprez, np. hale namiotowe, oświetlenie, nagłośnienie, catering i wiele innych. Szczegóły poznacie już na naszej stronie firmowej!

Jako jedni z nielicznych proponujemy również rozwiązanie dla nagrody pracownika roku. Jeśli chcesz przekonać współpracowników, że jesteś zadowolony z ich pracy i pragniesz zmotywować ich do dalszych działań, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Super Rejsów! Oferta jest całoroczna. Bez względu na sezon czy porę roku można podróżować po 7 kontynentach. Najatrakcyjniejsze rejony to Karaiby polecane zimą oraz Morze Śródziemne idealne na wiosnę i jesień. Przejażdżka na wielbłądzie po plaży, nurkowanie tuż nad rafą koralową na Karaibach, delektowanie się rzadkim winem czy poszukiwanie skarbów w Muzeum Ermitaż

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno