adres:
osiedle Orłowiec 63/2
44-280 Rydułtowy
województwo: śląskie
powiat: wodzisławski
NIP: 6472346306
rok założenia: 2013
telefony:
kom. 500 193 952
opis działalności:
ŁP-EKSPERT ŁUKASZ PISZCZEK - specjalizujemy się w konsultacjach, szkoleniach i doradztwie w transporcie i nie tylko. Świadczymy kompleksowe usługi dla wielu przedsiębiorstw jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas bogate doświadczenie, pracowitość, rzetelność, determinacja oraz indywidualne podejście do klienta. Stale poszerzamy swoją wiedzę, a nowe zagadnienia do realizacji, nie są dla nas problemem, a kolejnym wyzwaniem, które realizujemy z powodzeniem. 

Wśród naszych klientów są:
  • Firmy produkcyjne, które wytwarzają towary niebezpieczne lub też wykorzystują towary niebezpieczne w procesie produkcyjnym
  • Firmy transportowe
  • Firmy spedycyjne
  • Firmy przewożące odpady
  • Klienci indywidualni

Dokładamy wszelkich starań, by każdy wykonywany przez nas 
kurs ADR był dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Profesjonalna i wykwalifikowana kadra wykładowców oraz nowoczesne metody szkolenia (prezentacje multimedialne e-kierowca) sprawiają, że przeprowadzane przez nas szkolenia cieszą się dużym uznaniem wśród firm transportowych i kierowców indywidualnych. Wiemy, jak prowadzić efektywnie szkolenie, dlatego naszym Klientom dajemy gwarancję 100% zdawalności (przy pełnym zaangażowaniu uczestnika kursu).

Jeśli więc oczekują Państwo wysokiego poziomu nauczania oraz przyjaznej atmosfery podczas Szkolenia, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz kontaktu.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno