Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Rzeszów, podkarpackie. Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne SELF S.c.
adres:
ul. Zygmuntowska 12/5
35-025 Rzeszów
województwo: podkarpackie
powiat: Rzeszów
NIP: 8133699448
rok założenia: 2010
telefony:
kom. 601 827 642
kom. 889 347 657
opis działalności:
Szkolenia realizowane przez firmę SELF

Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne SELF specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności interpersonalnych, prowadzeniu warsztatów rozwoju osobistego i działań profilaktycznych. Proponujemy firmom, instytucjom i organizacjom pozarządowym współpracę w ramach realizacji projektów EFS.

Profesjonalizm

Nasi trenerzy posiadają kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń biznesowych, dla osób indywidualnych i grup. Jesteśmy zespołem ludzi, których łączy profesjonalne podejście do każdego projektu szkoleniowego. Poprzez specjalistyczną wiedzę i umiejętności, wiarę w ludzi i zaangażowanie, oferujemy naszym klientom szkolenia na najwyższym poziomie.

Indywidualne podejście do Klienta

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy elastyczne, indywidualne podejście do potrzeb Klienta. Naszą ofertę szkoleniową dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań Zleceniodawcy. Poprzez wcześniejsze ustalenie kryteriów, które muszą być spełnione w projekcie szkoleniowym, dążymy do osiągnięcia założonych celów i maksymalnej satysfakcji Klienta.

Korzyści dla Klienta

Staramy się, aby wiedza zdobyta przez uczestników szkoleń przekładała się bezpośrednio na umiejętności gwarantujące wymierne korzyści naszym Klientom. Uwzględniając zmieniające się potrzeby rynku, przygotowujemy oferty szkoleniowe tak, by jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom. 
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno