Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Szkolenia, kursy Wrocław Psie Pole. Leadership Management Polska Sp. z o.o. - Baza firm Business Navigator
adres:
Plac Powstańców Śląskich 17a/222
53-329 Wrocław - Psie Pole
województwo: dolnośląskie
powiat: Wrocław
NIP: 8971729363
rok założenia: 2007
telefony:
tel./fax (71) 787 75 41
www:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma Leadership Management International (LMI) została utworzona w 1966 roku przez Paula J.Meyera. LMI ukierunkowana jest na poprawę efektywności działania organizacji poprzez rozwój ludzi. Jej filozofia opiera się na podstawowych wartościach i zasadach dotyczących przywództwa, motywowania i osiągania celów - opracowanych przez założyciela.

LMI jest reprezentowana w ponad 60 krajach, na wszystkich kontynentach. W ostatnich latach organizacja osiąga corocznie dwucyfrowy wzrost, a od początku swojej historii obsłużyła już ponad milion klientów. W Polsce LMI działa od 2004 roku.

Od ponad 40 lat LMI przyczynia się do rozwoju liderów pomagając organizacjom w odkrywaniu potencjału ich kluczowych pracowników, w zwiększaniu produktywności i zyskowności. LMI ma ludzi, procesy i narzędzia, aby pomagać małym, średnim i dużym organizacjom w podnoszeniu ich konkurencyjności na lokalnym i globalnym rynku. W naszej ocenie typowe szkolenia są wskazane tam, gdzie potrzebna jest wiedza techniczna czy specjalistyczna, jak np. księgowość, prawo, programowanie, projektowanie itp. W zakresie rozwoju kompetencji przywódczych i zarządczych, gdy chcemy wspomóc ludzi w maksymalnym wykorzystaniu ich potencjału we wszystkich dziedzinach życia, to podejście nie sprawdza się.

Rozwój kompetencji technicznych polega na nauce metodologii i techniki. Rozwój kompetencji przywódczych i zarządczych dotyczy zmiany nawyków i zachowań. Aby  poprawić się i rozwinąć, musimy wykształcić oraz utrwalić nowe nawyki i zachowania, a dzięki temu osiągnąć nowe rezultaty.

Zmiana wymaga konsekwentnego działania metodą "małych kroków". Jeżeli chcemy zmienić zbyt wiele rzeczy naraz, czeka nas nieuchronna porażka. Doświadczyliśmy, że wprowadzenie zmiany wymaga czasu i skoncentrowania się na rzeczach najważniejszych.

Rozwój i pełne wykorzystanie potencjału dotyczy wszystkich dziedzin życia, nie tylko pracy. Ponieważ praca angażuje większość naszego czasu, fakt ten musi być zrównoważony poprzez zwrócenie uwagi na pozostałe dziedziny życia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno