Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Szkolenia Zielona Góra, lubuskie. UNIVERS Konsulting-Edukacja JACYNO i MODZELEWSKI Sp. z o.o. - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Niecała 2d
65-245 Zielona Góra
województwo: lubuskie
powiat: Zielona Góra
NIP: 9290052351
rok założenia: 1991
telefony:
tel. (68) 325 66 93
kom. 504 189 836
branże:
 • Szkolenia, kursy
 • Organizacja kongresów, sympozjów, konferencji
 • Audytorskie usługi
UNIVERS Konsulting-Edukacja JACYNO i MODZELEWSKI Sp. z o.o. - zdjęcie-383UNIVERS Konsulting-Edukacja JACYNO i MODZELEWSKI Sp. z o.o. - zdjęcie-384UNIVERS Konsulting-Edukacja JACYNO i MODZELEWSKI Sp. z o.o. - zdjęcie-382UNIVERS Konsulting-Edukacja JACYNO i MODZELEWSKI Sp. z o.o. - zdjęcie-381UNIVERS Konsulting-Edukacja JACYNO i MODZELEWSKI Sp. z o.o. - zdjęcie-380UNIVERS Konsulting-Edukacja JACYNO i MODZELEWSKI Sp. z o.o. - zdjęcie-379
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma UNIVERS Konsulting-Edukacja Jacyno i Modzelewski Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w styczniu 1991 r. Podstawowym zakresem naszej działalności jest organizacja szkoleń i konferencji w zakresie: prawo podatkowe, rachunkowość, ubezpieczenia społeczne, prawo pracy, handel zagraniczny i prawo celne, zarządzanie i marketing, ochrona danych osobowych, a także doradztwo oraz wydawanie książek.

Rocznie organizujemy około 350 szkoleń, w których bierze udział do 10.000 uczestników.

Staramy się zawsze nadążać za wszelkimi zmianami, jakie następują w: prawie podatkowym i bilansowym, prawie pracy, ubezpieczeniach społecznych, handlu zagranicznym, prawie celnym, prawie gospodarczym, ochronie danych osobowych, zagadnieniach związanych z członkostwem Polski w Unii Europejskiej. Dlatego tematyka naszych szkoleń jest zawsze aktualna! 

Proponujemy Państwu szkolenia jednodniowe lub kilkudniowe szkolenia wyjazdowe, które odbywają się w wielu miastach na terenie całej Polski. Kilkudniowe konferencje organizujemy w miejscowościach atrakcyjnych turystycznie, zapewniając uczestnikom wyżywienie i zakwaterowanie.  Wykładowcami są doświadczeni specjaliści i wybitni eksperci, cieszący się wysokim uznaniem uczestników szkoleń.

Kilkudniowe konferencje realizujemy w komfortowych ośrodkach wypoczynkowo-szkoleniowych nad morzem i w górach. Zapewniamy naszym uczestnikom połączenie nauki z przyjemnością, organizując przeróżne wycieczki i uroczyste kolacje w miłej atmosferze. 

Na Państwa życzenie organizujemy szkolenia zamknięte, tylko dla pracowników jednej firmy. Program przygotowujemy w oparciu o sugestie Zlecającego i dostosowujemy do potrzeb słuchaczy i specyfiki działalności.

Naszą ambicją jest jak najlepsze ukształtowanie każdego programu szkolenia i jego umiejętne poprowadzenie przez zaangażowany zespół wykładowców.

Wykładowcami oraz autorami naszych publikacji są specjaliści z Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Pracy, Centrali i Oddziałów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Zamówień Publicznych, Sędziowie NSA i Sądów Wojewódzkich, wykładowcy Uniwersytetu Warszawskiego i  szkoły  Głównej Handlowej, doradcy podatkowi. 

Prowadzimy również działalność wydawniczą dostosowaną do tematów i programów organizowanych szkoleń. Gwarantujemy materiały szkoleniowe każdemu uczestnikowi kursu. Przekazujemy na Państwa ręce naszą kolejną ofertę wydawniczą dotyczącą zdrowego żywienia.

Zapraszamy do współpracy!

OFERTA
 1. Podatki i rachunkowość
 2. VAT podatek od towarów i usług
 3. Kadry i płace
 4. Ochrona danych osobowych
 5. Marketing i sprzedaż
 6. Prawo celne i handel zagraniczny
 1. Podatki i rachunkowość
 2. Kadry i płace
 3. Szkolenia branżowe (m.in. dla TBS, szkół wyższych, administracji)

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno