Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Tyczyn, podkarpackie. Universe - Mobilne Centrum Językowe - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Pileckich 37
36-020 Tyczyn
województwo: podkarpackie
powiat: rzeszowski
NIP: 8133506949
rok założenia: 2013
telefony:
kom. 733 699 302
kom. 733 699 303
opis działalności:
Szkoła językow Universe to powstałe w 2013 roku mobilne centrum językowe, które oferuje kursy języka angielskiego dla osób prywatnych, jak również firm i instytucji z regionu Podkarpacia. Szkoła świadczy swoje usługi w bardzo nowatorski sposób. Przede wszystkim proponuje zajęcia z dojazdem do klienta, ale również nie realizuje sztywno obranego programu, a dostosowuje się do potrzeb klienta.

Zajęcia prowadzone są dla wielu grup i klientów którzy w nauce angielskiego są na różnych poziomach zaawansowania. Do klientów Universe należą zarówno duże korporacje i firmy, ale także osoby prywatne, a wśród nich dorośli, młodzież i dzieci. Wszystkich przyciągnęła do Universe wyjątkowa oferta. Universe proponuje na wstepie ciekawe moduły językowe, które dostosowane są do celów, jakie chcą osiagnąć kursanci. Każdy po zapoznaniu sie z oferta może liczyc na pomoc w doborze odpowiedniego kursu ze strony centrum.

Klienci indywidualni moga wybrac z kilku modułów dla nich przygotowanych. Przykładowo moduł "Kids" to odpowiednia propozycja dla dzieci, które uczą się języka głównie poprzez zabawę, ale również  przez rysowanie, wierszyki czy prace plastyczne. Innym modułem przygotowanym dla klientów jest moduł "Talk to me". Jesto to propozycja nauki poprzez rozwój umiejętnego wypowiadania się i komunikacji z drugą osobą przy wykorzystaniu bardzo interesujących materiałów pomocniczych. Wśród modułów jest oczywiście propozycja dla początkujących, czyli nauka języka angielskiego od podstaw.

Ciekawą propozycją jest oferta specjalistycznych zajęć językowych dla grup zawodowych. Szczególnie pożądane i polecane sa zajęcia z języka angielskiego medycznego (medical english), angielskiego prawniczego (legal english) oraz lotniczego (aviation english). Specjalistyczne kursy to gwarant późniejszej sprawnej komunikacji ze specjalistami z całego świata. Oczywiście centrum oferuje również zajęcia dla innych grup zawodowych, takich jak angielski w budownictwie, angielski dla księgowych, angielski techniczny i wiele innych.

Ciekawą propozycją jest nauka online poprzez popularny na całym świecie komunikator Skype. Wystarczy jedynie stały dostęp do Internetu, sprawna przeglądarka Internetowa, mikrofon (może być wbudowany np. w laptopie) i słuchawki lub głośniki, kamerkę internetową oraz program pozwalajacy otworzyć dokumenty PDF i Word. Zajęcia są prowadzone przez lektora na żywo z wykorzystaniem materiałów które przygotowane są w podanych wcześniej formatach.

Centrum proponuje również tłumaczenia zwykłe (nieprzysięgłe) zarówno z polskiego na angielski jak i odwrotnie. Dotyczy to zarówno dokumentów z tekstami ogólnymi jak i specjalistycznymi. Wycena tłumaczenia jest darmowa.

Universe oferuje również pomoc językową w momencie gdy znajomość angielskiego staje się wymogiem koniecznym by np. zarezerwować sobie nocleg w hotelu zagranicą lub kupić bilet na samolot i inne podobne.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo więcej szczegółów dotycząych naszej firmy. Zapraszamy do zadawania pytań i kontaktu w sprawie szkoleń.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno