adres:
ul. Surzyńskich 2
63-000 Środa Wielkopolska
województwo: wielkopolskie
powiat: średzki
NIP: 7861640331
telefony:
kom. 784 950 640
kom. 798 192 687
branże:
Wielkopolska Akademia Społeczno-Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej - Akademia Nauk Stosowanych - zdjęcie-135114Wielkopolska Akademia Społeczno-Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej - Akademia Nauk Stosowanych - zdjęcie-135115Wielkopolska Akademia Społeczno-Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej - Akademia Nauk Stosowanych - zdjęcie-135116Wielkopolska Akademia Społeczno-Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej - Akademia Nauk Stosowanych - zdjęcie-135117Wielkopolska Akademia Społeczno-Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej - Akademia Nauk Stosowanych - zdjęcie-135118Wielkopolska Akademia Społeczno-Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej - Akademia Nauk Stosowanych - zdjęcie-135119
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Szanowni Państwo,

Wielkopolska Akademia Społeczno-Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej - Akademia Nauk Stosowanych 
 jest uczelnią niepubliczną założoną przez Fundację Edukacja (posiadającą status instytucji pożytku publicznego) na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej numer: DSW-3-JP-4001-189/05 z dnia 28.10.2005 roku i wpisaną do rejestru uczelni niepublicznych oraz związków uczelni niepublicznych MNiSW 03.07.2006 r. pod numerem 333.

Uczelnia prowadzi jednolite studia magisterskie, studia  magisterskie, inżynierskie, licencjackie oraz studia podyplomowe w różnych specjalnościach na kierunkach: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika, praca socjalna, ekonomia, informatyka, dietetyka, filologia.

Kolejnym  ważnym przedsięwzięciem naszej uczelni było utworzenie w 2011 roku Zespołu Szkół Akademickich, w ramach którego funkcjonuje: Niepubliczne Przedszkole Akademickie, Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Liceum Ogólnokształcące.

Kadra naukowo-dydaktyczna rekrutuje się z wybitnych przedstawicieli świata nauki oraz uznanych, doświadczonych praktyków. Wszystko to sprawia, ze nasza uczelnia w pełni odpowiada  europejskim  standardom kształcenia wyższego.

Z radością informujemy, przyjaciół i sympatyków naszej szkoły oraz całe społeczeństwo, że Ministerstwo Edukacji i Nauki potwierdziło, iż nasza Uczelnia spełnia wymogi, aby zostać Akademią Nauk Stosowanych. W dniu 1 grudnia 2021 r. Pan Minister Edukacji i Nauki wyraził zgodę na zmianę nazwy – Wielkopolska Wyższa Szkoła Społeczno – Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej na nazwę Wielkopolska Akademia Społeczno – Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej - Akademia Nauk Stosowanych. 
Zapewniam, że tak jak dotychczas studia w Środzie Wielkopolskiej były na dobrym poziomie, z bardzo dobrą kadrą dydaktyczną oraz co bardzo ważne - najtańsze w regionie, tak będzie i teraz.

Zachęcam i zapraszam do studiowania w WWSSE.

prof. dr hab. Ireneusz Kubiaczyk

Rektor Wielkopolskiej Akademii Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp. - Akademii Nauk Stosowanych

Założyciel i Prezes Fundacji Edukacja
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno