adres:
ul. Zakroczymska 13
00-225 Warszawa - Śródmieście
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
telefony:
tel. (22) 856 52 06
branże:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony w Warszawie jest jedyną cywilną uczelnią, kompleksowo podejmującą sprawy bezpieczeństwa, ochrony i obronności - otwartą zarówno na potrzeby edukacyjne służb mundurowych, jak i młodych ludzi - szukających swego miejsca w dorosłym i zawodowym życiu. Szkoła przygotowuje do pracy w służbach mundurowych, profesjonalnych firmach ochrony, wydziałach zarządzania kryzysowego oraz do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Szkoła prowadzi studia I stopnia na kierunku Administracja w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym (zaocznym) w specjalności elektroniczna administracja oraz na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym (zaocznym) w następujących specjalnościach:
  • bezpieczeństwo państwa,
  • zarządzanie kryzysowe,
  • zarządzanie bezpieczeństwem informacji
    oraz nowy kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne (studia I stopnia) oraz studia II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe.

    Nauka w WSBiO trwa 6 semestrów (studia stacjonarne i niestacjonarne) i kończy się egzaminem dyplomowym. Absolwenci otrzymują wyższe wykształcenie i tytuł licencjata w zakresie kierunku: Administracja, i Bezpieczeństwo Narodowe.

    Praktyki i staże
    Zgodnie z programem nauczania i planów studiów na kierunku Administracja w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i Ochrony do odbycia studenckiej praktyki zawodowej zobowiązani są studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

    Studencka praktyka zawodowa odbywa się po ukończeniu II roku studiów.

    Praktyki studenckie trwają trzy tygodnie (w okresie wolnym od zajęć dydaktycznych).

    Studenci kierunku administracja mogą odbywać praktyki w urzędach administracji publicznej, a także innych podmiotach publicznych i przedsiębiorstwach prywatnych gwarantujących realizację programu praktyk.

    Student rozpoczynający praktykę otrzymuje skierowanie na praktykę lub wniosek o wyrażenie zgody na odbywanie praktyki, program i regulamin praktyk. Student odbiera wymienione dokumenty osobiście u kierownika praktyk.

    Studenci odbywają praktyki w oparciu o regulamin i program praktyk. W trakcie praktyki student zobowiązany jest do przestrzegania ustaleń i wskazówek opiekunów praktyk w instytucjach, w których odbywana jest praktyka.
  • EDYCJA DANYCH »
    zamknij okno