Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Sztukateria Bielsko-Biała, śląskie. MARBET Sp. z o.o. - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Chochołowska 28
43-346 Bielsko-Biała
województwo: śląskie
powiat: Bielsko-Biała
NIP: 5471941897
rok założenia: 1980
telefony:
tel. (33) 812 71 00
fax (33) 812 71 03
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Marbet to przedsięwzięcie, które tworzą ludzie z pasją. 

W ciągu 30 lat istnienia firmy zmieniło się bardzo wiele. Stały pozostał jednak cel. Szukamy ciekawych rozwiązań, nowych dróg projektowania, wdrażamy autorskie technologie w sposób bezpieczny dla zdrowia i środowiska naturalnego. Jesteśmy otwarci na nowe aspekty działalności, wykraczające poza podstawowe działania przedsiębiorstwa. Chcemy kreować rzeczy piękne, według autorskich projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi odsłonami Marbet.

MARBET DECOR

Szeroka gama produktów, począwszy od klasycznych, aż do nowocze­snych. Znajdują się w niej materiały do dekoracji sufitów, ścian i podłóg oraz kleje do montażu. Bogata oferta ozdobnych listew oraz profili wykończeniowych, a także nisze, konsole, pilastry i rozety, pobudzą wyobraźnię każdego. Cały asortyment został wykonany z surowców najwyższej jakości, gwarantującej trwałość i piękno aranżacji na długie lata. 

MARBET STYLE

Eleganckie, autorskie kolekcje mebli. Meble tapicerowane charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, estetyką oraz niezwykłą funkcjonalnością. Dzięki nowoczesnemu wizerunkowi doskonale nadają się zarówno do pomieszczeń biurowych i mieszkalnych, jak również eleganckich hoteli i restauracji. Designerskie meble, zaprojektowane wyłącznie przez polskich projektantów, produkowane są w profesjonalnym parku maszynowym.

MARBET PACKAGING

Opakowania styropianowe stosowane dla sprzętu ADG i RTV, wykonywane także na specjalne zamówienie Klienta. W ofercie system dla szkółkarstwa leśnego do zabezpieczania sadzonek przed mrozem i uszkodzeniami mechanicznymi.

MARBET ZIELONA PŁYTA

Zestaw specjalistycznych płyt termoizolacyjnych o szerokim zakresie zastosowania - od typowego ocieplenia ścian zewnętrznych do wyroby o obniżonej chłonności wody.

MARBET TOOLS

Grupą specjalistów profesjonalnego warsztatu narzędziowego, którzy projektują i konstruują maszyny, urządzenia i formy, a także całe linie produkcyjne.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno