adres:
ul. Kościelna 11, Bielkówko
83-050 Kolbudy
województwo: pomorskie
powiat: gdański
NIP: 9281144059
rok założenia: 2007
telefony:
tel./fax (58) 682 79 52
kom. 601 671 296
kom. 662 071 066
branże:

reklama

opis działalności:
Produkcja:

Figurki nasze wykonujemy ręcznie.Odlewamy je z gipsu ceramicznego formierskiego i z gipsu mielonego, ostatnio do naszej sprzedaży dołączyliśmy również figury wykonywane z żywicy. Po ostatecznym dopracowaniu każda z nich jest gruntowana, malowana podciśnieniowo na jednolity kolor, a na końcu ręcznie malowana farbami do ceramiki lub kolorowym impregnatem. Wszystko to zależy od tego, jaki kolor ma uzyskać nasz np. ANIOŁ.Modele wykonane z gipsu odlewamy do pełna, tak też figura jest ciężka i stabilna, natomiast z żywicy dolewane są metodą odśrodkową, tego typu figury są lekkie i nie mają wypełnienia.

Przechowywanie, odporność i ich wytrzymałość:

W okresie letnim, figury nasze mogą stanowić piękną ozdobę w ogrodzie czy na tarasie.Wiadomo jednak, że figury wykonane z gipsu nie mogą stać zimą na dworze. Dlatego zalecamy schowaniefigur w okresie jesień-zima do suchych pomieszczeń, po to, żeby można je było wystawić w następnym sezonie.
Figury z żywicy mogą stać cały rok na dworze, ponieważ nie chłoną wody i wilgoci, są odporne na mróz.Jednak należy pamiętać o takim ustawieniu, albo przymocowaniu, żeby ich wiatr nie przewrócił. Jak wspomniałam wcześniej, są odlewane metodą odśrodkową, nie maą w środku wypełnienia, są lekkie.
Jeżeli chodzi o wytrzymałość farby ( czyli struktury zewnętrznej każdej figury ) , to nie możemy dać żadnej gwarancji, ponieważ czynniki atmosferyczne takie jak deszcz, słońce, mróz mogą uszkodzić warstwę zewnętrzną figury, dotyczy to i tych z gipsi, jaki i z żywicy. Wiadomo jednak, że czynniki atmosferyczne niszczą, czy też działają niekorzystnie nie tylko na nasze wyroby, ale na wszystko co jest w naszym otoczeniu.
Dlatego, też w zależności od tego jak my sami zadbamy o naszą ozdobę, tak długo ona będzie z nami.

Nasza kolekcja:

W naszym zbiorze na rok 2010 jest już ponad 40 wzorów ANIOŁÓW z kategorii : Figury aniołów i ponad 70 figur innych. Do innych zaliczamy m.in. kolumny, znicze, płaskorzeźby, fontanny, świeczniki, figurki świąteczne, lampy, ozdoby do kwiaciarni itp. Ogółem wszystko to co prezentujemy w zakładce WYROBY( pomijając kategorię : Figury aniołów ).
Przez cały czas powiększamy naszą kolekcję licząc się z zapotrzebowaniem, upodobaniem i gustem naszych klientów, dlatego z czasem jest ich coraz więcej.

Rozwijamy się też inaczej...

Wykonujemy również kompozycje z kwiatów sztucznych i żywych.
Pamiętajmy, że prezentem może być nie tylko ANIOŁ, niekiedy potrzebujemy innego wystroju.Tak też ozdobą np. na KOLUMNĘ może stać się kompozycja z kwiatów i dodatków sztucznych oraz żywych.Tutaj zostawiamy decyzję dla Państwa. My Na zamówienie wykonamy taką kompozycję, jaką zażyczy sobie nasz klient.
W okresie październik/listopad robimy i sprzedajemy kompozycje w donicach na groby.Wszelkie wzory można zobaczyć zw zakładce WYROBY - Kompozycje na żywym świerku.
Jeżeli chodzi o tego typu zamówienia, dotyczące kompozycji czy to na żywym świerku, z dodatkami i kwiatami sztucznymi, kolorystyką, w donicach czy ikebanach, z kwiatami i dodatkami żywymi, proszę o kontakt telefoniczny.

Współpraca:

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem nie tylko klientów indywidualnych, ale chętnie nawiążemy współpracę ze sklepami, hurtowniami, kwiaciarniami.Niektóre z nich są już z nami, sprzedają nasz towar.
Na terenie trójmiasta przy zamówieniu powyżej 500 zł netto oferujemy dowóz naszych figur gratis!!! Można do nas przyjechać osobiście, zobaczć nasze wyroby.
Jeżeli chodzi o większe zamówienie, prosimy o szybszy kontakt telefoniczny. Ze względu na to, że wyroby nasze sprzedajemy cały czas, niekiedy mamy ich chwilowe braki.Dlatego lepiej jest szybciej się upewnić.
Ceny hurtowe dotyczą danego produktu - wzoru zamawianego powyżej 10 sztuk przez klienta, natomiast kwota ogólna zamówieni musi przekraczać minimum 400 zł netto.
W celu zapoznania się z naszym cennikiem hurtowym, jak tez złożeniem zamówienia należy:

- podać nr katalogowy danej figury
- podać ilość zamawianych sztuk
- podać telefon kontaktowy i adres email

Zamówienia / zapytania proszę kierować pod
nr telefonu: 601-671-296
e-mail: agnieszka_bielkowo@o2.pl
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama