adres:
Wólka Folwark 18
07-205 Rząśnik
województwo: mazowieckie
powiat: wyszkowski
NIP: 7621997335
rok założenia: 1991
telefony:
kom. 797 700 930 Włochy
kom. 600 803 916 Włochy
kom. 798 004 547 Francja Hiszpania
kom. 502 115 777 Francja Hiszpania Rus
FOLWEX Sp. z o.o. - zdjęcie-144072FOLWEX Sp. z o.o. - zdjęcie-144073FOLWEX Sp. z o.o. - zdjęcie-144074FOLWEX Sp. z o.o. - zdjęcie-144075FOLWEX Sp. z o.o. - zdjęcie-144076FOLWEX Sp. z o.o. - zdjęcie-144077
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Zajmujemy się transportem międzynarodowym na terenie całej Europy.

Nasza firma jest stabilna finansowo, a  ponad 25-letnie doświadczenie i ciągłe doskonalenie metodologii świadczenia usług pozwala nam zaoferować najwyższą ich jakość.

Oferujemy:
  • Przewozy po całej Europie, także Europie Wschodniej
  • Obsługę przewozów naczepami typu chłodnie - doppelstock z dwoma temperaturami,
  • Naczepy do przewozu kwiatów,
  • Wykonywanie przewozów pod osłoną Karnetów TIR + zabezpieczenie,
  • Przewozy towarów niebezpiecznych ADR
  • Nowoczesną flotę ekologicznych pojazdów, zgodnie z normą  EURO 6
  • Kompetentny personel, sprawną obsługę i stały kontakt
  • Możliwość śledzenia trasy ciągnika i naczepy poprzez GPS oraz kontrola temperatury i zamknięcia drzwi on-line
  • Zabezpieczenie drzwi przed kradzieżą i wejściem imigrantów,

Kontakt e-mail:
przemyslaw.zaremba@folwex.pl
monika.kowalczyk@folwex.pl
konrad.salwin@folwex.pl
jakub.kalinowski@folwex.pl

Obsługujemy klientów działających w przemyśle spożywczym, owocowym, elektronicznym, w dziedzinie opakowań. Często realizujemy dla naszych klientów dostawy awizowane na konkretny moment, uczestnicząc w procesie zwiększania efektywności i elastyczności oraz skracania cyklu produkcyjnego zgodnie z koncepcją "just in time".

KIEROWCY

Nasi kierowcy to odpowiednio przygotowani fachowcy. Zatrudniamy tylko Polaków. Przykładamy dużą wagę do ciągłego doskonalenia ich rzemiosła. Ciągłe szkolenia i stałe podnoszenie świadomości dotyczącej wysokiej jakości wykonywanych usług transportowych pozwala stworzyć kadrę pracowników stanowiącą naszą przewagę konkurencyjną. Edukujemy kierowców, by wytworzyć w nich potrzebę identyfikowania się z firmą i wspólnego podążania w kierunku doskonalenia tej jakości. Nasi kierowcy mają 15 letni staż pracy.

UBEZPIECZENIE

Ubezpiecza nas firma PZU S.A. w ramach indywidualnie zawartej polisy Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika (OCP) do sumy gwarancyjnej 300.000 USD. Powierzając nam swój towar, możecie być pewni - bezpiecznie i na czas dotrze do celu!

TRASY

Pracujemy według konwencji o umowie międzynarodowego przewozu drogowego towarów CMR i zgodnie z postanowieniami umowy AETR. Posiadamy licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego na wszystkie kraje świata. Jeździmy po całej Europie, a nawet poza kontynent. Na życzenie klienta przedstawiamy warunki cenowe wykonania usługi transportowej we wskazanej przez niego relacji.

FLOTA

Nasza flota liczy 73 zestawy  siodłowe z naczepami typu chłodnie. Wszystkie nasze pojazdy spełniają normy EURO 6 i ze wszystkimi jest zapewniona łączność GSM, a wszystkie są dodatkowo wyposażona w system nawigacji satelitarnej GPS.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno