adres:
ul. Kasztanowa 1
07-200 Wyszków
województwo: mazowieckie
powiat: wyszkowski
NIP: 7621001063
rok założenia: 1996
telefony:
tel. (29) 743 13 63
tel. (29) 742 96 54
tel. (29) 743 08 46
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Od 1994 roku oferujemy Państwu pełen zakres usług w zakresie transportu międzynarodowego.

Zasięg naszego działania rozciąga się na terenie Europy Zachodniej, Wschodniej i krajów nadbałtyckich.

Realizacja każdego transportu - od momentu dokonania zamówienia do rozładunku towaru - jest przeprowadzana przez naszych doświadczonych dysponentów, mających bezpośredni z kierowcami, co gwarantuje dokładną kontrolę przebiegu transportu.

Bezpieczny i sprawny transport umożliwiają, obok wieloletniego doświadczenia kierowców i spedytorów, również nasze nowoczesne jednostki samochodowe wyposażone w łączność bezprzewodową i satelitarną. Przewozy międzynarodowe na Państwa życzenie wykonujemy pod osłoną karnetu TIR.

Profesjonalna realizacja przyjętych zleceń transportowych możliwa jest dzięki stałej dostępności taboru, szybkiej reakcji na zamówienie oraz wysokiej elastyczności firmy.

OFERTA

Nasza działalność jest ukierunkowana przede wszystkim na obsługę transportu międzynarodowego drogowego na terenie Europy.

Preferowanymi przez nas kierunkami przewozu towarów są kraje: Szwajcaria, Niemcy, Francja, Anglia, Belgia, Holandia, Dania i kraje byłego ZSRR.

TABOR

Dysponujemy nowoczesnym taborem samochodowym, oparty na ciągnikach marek: DAF, VOLVO, MAN, SCANIA.

Cały czas rozbudowujemy i unowocześniamy nasz tabor samochodowy.

Nasze samochody umożliwiają przewóz materiałów niebezpiecznych - ADR, spełniają unijne normy: EURO II EURO III EURO V, wyposażone są w łączność bezprzewodową i satelitarną - GPS.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno