adres:
ul. Budowlanych 52a
80-298 Gdańsk
województwo: pomorskie
powiat: Gdańsk
NIP: 5252523160
telefony:
tel./fax (58) 341 37 31
kom. 501 790 439
kom. 784 579 669
Stopka do zaokrąglonych drewnianych nógŁącznik do płyt meblowychStopka regulowana bez gwintowaniaStopka z wymiennym wkłademŁącznik do blatówStopka wykonana w 100% z filcu
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

Firma Ackurat Ornplast Sp. Z o.o. która od lat przoduje w branży komponentów z tworzyw sztucznych i zaopatruje rynek meblarski w Europie coraz bardziej rozszerza swoją ofertę skierowaną do producentów mebli domowych. Nowatorskie systemy łączeniowe płyt meblowych, zakończenia elementów drewnianych, stopki, zaślepki i przede wszystkim tak bardzo pożądane proekologiczne podejście do biznesu w postaci recyklingu „morskich śmieci” czyli zużytych sieci rybackich, butelek i innych plastikowych elementów – to tylko niewielki fragment tego co firma ma do zaoferowania. Współpraca z projektantami mebli i wnętrz, otwarte dyskusje nad potrzebą innowacji rynku meblarskiego i realizowanie najbardziej niecodziennych projektów to chleb powszedni wyspecjalizowanej kadry Ackurat dla której perfekcyjna obsługa klienta stanowi priorytet.

Polska spółka rozpoczęła działalność w lipcu 2010 roku i oferuje obecnie ok 11 tys. detali standardowych z tworzyw sztucznych , w tym zaślepki do rurpokrętłapodkładki oraz stopki, a także możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb klienta np. poprzez zmianę koloru, długości gwintu czy dodanie filcu . Firma oferuje również produkcję form wtryskowych i detali na zamówienie. Blisko 80% sprzedawanych przez Ackurat produktów jest wytwarzanych we własnej fabryce w Lammhult w Szwecji w ścisłej współpracy ze światowej klasy projektantami. Dzięki temu firma ma na swoim koncie wdrożenie wielu ciekawych rozwiązań.

W Ackurat nie ma mowy o przypadkowości. Firma zadbała o to, by klient mógł w prosty sposób zamówić próbki artykułów standardowych za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie w centrum obsługi. Zamówione detale wysyłane są do kontrahenta najczęściej tego samego dnia. Istnieje również możliwość wykonania próbek towarów na zamówienie, metodą druku 3D w różnych technologiach.

W przypadku podjęcia współpracy, przedstawiciele firm produkujących meble, sprzęt do rehabilitacji czy maszyn do treningów sprawnościowych już w pierwszym etapie prac przechodzą pod opiekę wykwalifikowanego specjalisty do spraw produktu. Nad przeprowadzaniem obliczeń i wdrażaniem nowych towarów oraz usług czuwa deweloper produktu. Wszystkie formy wtryskowe, które umożliwiają stworzenie oryginalnych detali, przygotowują doświadczeni narzędziowcy. Z kolei sprawność obsługi zapewnia magazyn w Gdańsku.Szybki kontakt do specjalistów ds. produktu:

Mateusz Paliga - mateusz.paliga@ackurat.pl / mob. 784 579 669
Julita Nałęcz-Jaczewska - julita@ackurat.pl / mob. 501 790 439

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno