adres:
ul. Gliniana 16
05-825 Grodzisk Mazowiecki
województwo: mazowieckie
powiat: grodziski
NIP: 5290001771
rok założenia: 1978
telefony:
tel. (22) 755 74 18
fax (22) 724 33 82
www:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Przedsiębiorstwo KLONPAK to prywatna firma o wieloletniej tradycji. Powstała w 1978 roku w Grodzisku Mazowieckim.

Firma KLONPAK jest producentem całej gamy sztukaterii ze styropianu do upiększania wnętrz mieszkań takich jak rozety, listwy sufitowe, narożniki.

Nasze wyroby produkowane są specjalną technologią, tak że do złudzenia przypominają gips, jak również całej gamy narzędzi dla budownictwa ze styropianu w postaci pacek tynkarskich o bardzo dobrej jakości.

Opierając się na własnych doświadczeniach, firma KLONPAK opracowała i wprowadziła na rynek polski zupełnie nowy system elementów zdobienia elewacji, który może być zastosowany do odnawiania oraz do całkowitej modernizacji elewacji zewnętrznej do wykończenia otworów okiennych i drzwiowych, ścian, stropów, sklepień, gzymsów oraz kolumn) lekkie i zarazem trwałe elementy są łatwe w obróbce i mogą być stosowane na każdym termoizolacyjnym materiale.

Nasze wyroby cieszą się dużą popularnością, bardzo dobrą jakością i bardzo niską ceną nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.


Najwyższa jakość produktów, fachowa obsługa oraz ciągłe dążenie do zaspokajania najbardziej wyszukanych potrzeb klienta pozostają naszą dewizą od momentu powstania firmy.

Zapraszam do współpracy i korzystania z naszych wieloletnich doświadczeń.

Zapewniamy wspaniałą jakość naszych wyrobów i terminowe szybkie dostawy.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.klonpak.pl lub do naszego sklepu firmowego 05-825 Grodzisk Mazowiecki ul. Gliniana 16.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno