Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Liczarki, testery banknotów Szczecin, zachodniopomorskie. Bank Service Marek Szczygielski - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Polskich Marynarzy 20/2
71-050 Szczecin
województwo: zachodniopomorskie
powiat: Szczecin
NIP: 8521030232
rok założenia: 1992
telefony:
tel. (91) 483 19 14
kom. 601 222 543
opis działalności:
BANK SERVICE - firma założona w 1992 roku działa w branży specjalistycznych urządzeń bankowych i biurowych. Nasze usługi serwisowe świadczymy Klientom w rejonie Szczecina i województwa Zachodniopomorskiego. Główną działalność stanowią usługi związane z naprawą i utrzymywaniem w gotowości technicznej maszyn i urządzeń z zakresu wyposażenia wszelkich instytucji finansowych i biur, takich jakkserokopiarki, drukarki, faksy, liczarki banknotów i liczarki monet, testery autentyczności, niszczarki dokumentów czy sortery bilonu.

Usługi w ramach kompleksowej obsługi Klienta zostały poszerzone o sprzedaż i dostawę tych urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych do nich. Sklep internetowy jest najprostszą formą zakupów. Zapraszamy również do naszej siedziby, gdzie specjaliści doradzą Państwu jaki produkt wybrać. W siedzibie firmy istnieje również możliwość przetestowania urządzeń, które posiadamy w sprzedaży.

Głównymi założeniami w działalności Bank Service są rzetelność oraz wysoka jakość świadczonych usług.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno