Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Doradztwo finansowe Warszawa, mazowieckie. MacDonald & Associates
adres:
plac Małachowskiego 2
00-066 Warszawa - Śródmieście
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 5252829901
rok założenia: 2020
telefony:
tel. (22) 110 00 57
kom. 601 455 606
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
MacDonald & Associates - zdjęcie-184222MacDonald & Associates - zdjęcie-184217MacDonald & Associates - zdjęcie-184218
opis działalności:
MacDonald & Associates to niezależna firma świadcząca usługi bankowości inwestycyjnej, dostarczająca wysokiej jakości, bezstronne doradztwo spółkom prywatnym i giełdowym, inwestorom instytucjonalnym oraz family offices.

Naszą specjalizacją są usługi doradcze w zakresie fuzji i przejęć (M&A), obejmujące szeroko rozumianą sprzedaż i przejęcia przedsiębiorstw, inwestycje strategiczne i joint ventures, zbywanie aktywów i transakcje typu spin-off. Nasza firma ma również doświadczenie w pozyskiwaniu kapitału typu equity, mezzanine i dłużnego.

Zapewniamy doradztwo strategiczne i finansowe w wielu branżach, w tym w branży konsumenckiej oraz w handlu detalicznym, a także w opiece zdrowotnej, przemyśle, telekomunikacji i technologii. W rezultacie specjaliści z MacDonald & Associates zgromadzili bogatą wiedzę na temat wszystkich tych rynków.
 
Jednak najwyższa wartość dodana wynika z naszego głębokiego doświadczenia w przeprowadzaniu dużej liczby różnych rodzajów transakcji w tak szerokim zakresie sektorów. Rezultatem jest dogłębne zrozumienie wielu czynników organizacyjnych i behawioralnych, przekładających się na udaną transakcję, efekty której regularnie przewyższają oczekiwania klientów. Nie koncentrowanie się na konkretnych sektorach pozwoliło nam stać się ekspertami w samym procesie transakcyjnym i zgromadzić unikalne spostrzeżenia i praktyki, które mają uniwersalne zastosowanie w różnych branżach.

Ponadto, nie świadczymy usług w zakresie pośrednictwa w obrocie instrumentami finansowymi ani wystawiania rekomendacji giełdowych. Naszym jedynym celem jest, i zawsze będzie, strategiczne doradztwo finansowe. W związku z tym, nie jesteśmy obciążeni żadnymi faktycznymi, potencjalnymi lub domniemanymi konfliktami interesów.

INDYWIDUALNIE ZAPROJEKTOWANE, STRATEGICZNE DORADZTWO WE WSZYSTKICH OPCJACH DOTYCZĄCYCH FINANSÓW PRZEDSIĘBIORSTW:

  •     Fuzje i przejęcia po stronie sprzedającego i kupującego (M&A), w tym sprzedaż akcji i udziałów, spin-offy, inwestycje strategiczne, reorganizacje przedsiębiorstw
  •     Joint ventures, partnerstwa strategiczne
  •     Doradztwo w zakresie rynków publicznych i prywatnych
  •     Wyjście z inwestycji private equity i family office
  •     Doradztwo w zakresie optymalnej struktury kapitału i pozyskiwania kapitału
  •     Doradztwo dla akcjonariuszy, corporate governance

NIEZRÓWNANE DOŚWIADCZENIE I PŁYNNE PROCESY TRANSAKCYJNE.

AKTYWNE ZAANGAŻOWANIE PRACOWNIKÓW WYSOKIEGO SZCZEBLA A NIE TYLKO NADZÓR.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno