Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Usługi finansowe Warszawa, mazowieckie. Mennica Finance S.A. - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Tadeusza Czackiego 3/5 lok.405
00-043 Warszawa - Śródmieście
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 5252533460
telefony:
kom. 883 313 348
kom. 882 121 608
kom. 882 129 525
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

MENNICA Finance S.A. jako podmiot, który został powołany do świadczenia usług finansowych kierowanych do firm ceniących sobie relacje partnerskie, kompetencje oraz wysoką jakość świadczonych usług.

MENNICA Finance S.A. to nowy podmiot, skupiający w swojej strukturze organizacyjnej i właścicielskiej osoby o ugruntowanej i wieloletniej pozycji na rynku. Do pracy operacyjnej zostali zaproszeni pracownicy i wysokich kompetencjach menadżerskich, którzy ukończyli wyższe uczelnie oraz rekomendują się doskonałymi relacjami z rynkiem. W składzie właścicielskim zasiadają osoby o transparentnej i etycznej działalności w obszarach inwestycji oraz finansów.

Projekt MENNICA Finance S.A. powstał w oparciu o zdefiniowane potrzeby klientów oraz o wysokie standardy współpracy pracowników stanowiących zespół Faktora. Docelowo, Spółka w ramach przyjętej strategii rozwoju kieruje swoje kroki na rynek giełdowy i w ramach zwiększania kapitalizacji jest zainteresowana plasowaniem swoich akcji lub obligacji.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno