adres:
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 7941822123
rok założenia: 2016
telefony:
tel. 666 111 039
www:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Ekspresowe przesyłki miejskie delivo

Rozpędzamy miejską logistykę dostawami typu one-day-delivery oraz one-hour-delivery. Doręczamy listy, małe pakunki, kwiaty i przesyłki niestandardowe.

Nasza sprytna platforma umożliwia szybkie zlecenie przesyłki miejskiej przez przeglądarkę lub w aplikacji mobilnej. Kurier przyjeżdża po nią najczęściej w kilka minut. Oferujemy także możliwość nadania przesyłki miejskiej za pobraniem. Obsługujemy szybkie płatności BLIK.

Nowoczesny kurier miejski

Delivo pracuje w trybie 24/7. Twoja przesyłka miejska będzie odebrana przez kuriera, który jest najbliżej Ciebie. Dokumenty przewozowe wysyłamy prosto na Twoją skrzynkę mailową. Dzięki temu wszystkie informacje dotyczące zamówienia masz ciągle pod ręką.

O wszystkich zmianach statusu zlecenia informujemy także sms-em. Dzięki temu dokładnie wiesz, co dzieje się z Twoją przesyłką. Każdy kurier miejski delivo kontaktuje się także telefonicznie.

Dostarczamy przesyłki miejskie nawet w ciągu 1 godziny. Jesteśmy delivo. Oferujemy usługi kurierskie na terenie Warszawy i okolic w trybie one-day-delivery oraz one-hour-delivery. Nasi kurierzy doręczają przesyłki firmowe oraz prywatne takie jak kwiaty czy zakupy. Do Twojej dyspozycji jest intuicyjna platforma, pozwalająca utworzyć szybką przesyłkę przez internet lub w aplikacji mobilnej. Kurier miejski zjawia się najczęściej w ciągu kilku minut. Dostawa ekspresowa to nasza specjalność.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno