Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Serwis samochodowy Jasło, podkarpackie. AUTO-KOSTEK Konstanty Dereń
adres:
ul. Piłsudskiego 55
38-200 Jasło
województwo: podkarpackie
powiat: jasielski
NIP: 6851064434
telefony:
kom. 608 878 138
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
AUTO-KOSTEK Konstanty Dereń - zdjęcie-128549AUTO-KOSTEK Konstanty Dereń - zdjęcie-128548AUTO-KOSTEK Konstanty Dereń - zdjęcie-128547AUTO-KOSTEK Konstanty Dereń - zdjęcie-128546AUTO-KOSTEK Konstanty Dereń - zdjęcie-128545AUTO-KOSTEK Konstanty Dereń - zdjęcie-128544
opis działalności:
W dobie zwiększającej się konkurencyjności oraz rosnących wymagań Klienta, nieodzowne staje się wzmocnienie pozycji własnej placówki na rynku. Doskonałą odpowiedzią na rosnące oczekiwania rynku jest przyłączenie się do ogólnopolskiej sieci serwisowej, sygnowanej jednolitym logo w całym kraju, zorganizowanej i zarządzanej przez wiodącego dystrybutora części i akcesoriów samochodowych na rynku.

AD Polska oferuje niezależnym warsztatom szczególnego rodzaju współpracę w ramach sieci Auto Primo.

Auto Primo łączy wysoką jakość usług z ich atrakcyjnymi cenami. Sieć zrzesza zarówno serwisy wyspecjalizowane w naprawie pojazdów poszczególnych marek, jak i zajmujące się wielomarkową obsługą eksploatacyjną. Wszystkie zachowują przy tym swoją indywidualność, włącznie z dotychczasową nazwą. Dodatkowy szyld AUTO PRIMO oznacza spełnienie pewnych standardów wizualizacyjnych oraz dostęp do olbrzymiego zaplecza części zamiennych w atrakcyjnych cenach.

Dodatkowo członkowie sieci mają dostęp do specjalistycznych szkoleń i profesjonalnego programu marketingowego. Warunki uczestnictwa w sieci Auto Primo.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno