adres:
ul. Góra Libertowska 16
30-444 Kraków - Podgórze
województwo: małopolskie
powiat: Kraków
NIP: 6792035884
rok założenia: 1977
telefony:
tel./fax (12) 270 32 76
tel. (12) 270 37 37
branże:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
Nasza firma zajmuje się sprzedażą olejów, filtrów, części, opon, akcesoriów samochodowych, prowadzimy również serwis samochodowy i myjnię ręczną, mamy świetnie wyszkolony personel pracujący od lat w swoim zawodzie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Fachowa i szybka wymiana oleju i filtrów w samochodach osobowych i ciężarowych

Nasza firma zajmuje się wyminą olejów i filtrów w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusach. Mamy doskonale wyszkolonych mechaników pracujących od lat w swoim zawodzie. Oleje i filtry zakupione w naszym sklepie wymieniamy bezpłatnie. W ofercie posiadamy również kosmetyki i akcesoria samochodowe.

Serwis dysponuje olejami konfekcjonowanymi od 1 do 30 litrów oraz nalewanymi z beczek 208 litrów. W naszym serwisie istnieje możliwość zapłaty kartą płatniczą.

Rozpoczęliśmy sprzedaż hurtową i detaliczną części samochodowych

W swojej ofercie mamy największych i najbardziej liczących się firm produkujących elementy niezbędne do napraw i wymian eksploatacyjnych w samochodach osobowych i dostawczych.

Dzięki temu, że współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami, możemy zapewnić naszym Klientom bardzo dobre ceny na najlepsze na świecie części, co przy dzisiejszej konkurencji na rynku jest równie ważne, jak jakość oferowanych produktów. W naszej ofercie posiadamy następujące marki: TRW, BREMBO, SKF, MONROE, INA, RUVILLE, GATES, SNR...

Najlepsze oleje renomowanych marek

Zajmujemy się sprzedażą hurtową olejów silnikowych, przekładniowych, przemysłowych, hydraulicznych oraz płynów eksploatacyjnych. jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm castrol, bp, total oraz elf w ofercie posiadamy również produkty mobil, lotos, shell, orlen oil, texaco, fuchs, selenia, boryszew, k2, organika...

Staramy się aby towar docierał do klienta do 24 godzin od złożenia zamówienia, obsługujemy województwa małopolskie, śląskie, podkarpackie, oraz świętokrzyskie. Towar dowozimy nową flotą pojazdów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Fachowy serwis samochodowy w Małopolsce. Od 2009 roku otworzyliśmy nowy obiekt w którym poszerzyliśmy działalność o serwis samochodowy wszystkich marek. Posiadamy szeroką wiedzę i kompetencję w usługach serwisowania.

Tradycja w motoryzacji. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnimi tradycjami w dziedzinie motoryzacji i wiemy, że najbardziej liczy się fachowość i rzetelność, dlatego nasi pracownicy serwisowi odbywają liczne szkolenia, aby podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności. Jako nieliczny serwis samochodowy posiadamy magazyn części zamiennych z ponad 20 000 pozycji.

Wymiana opon letnich i zimowych.

W 2009 roku otworzyliśmy również profesjonalny serwis wymiany opon, z najwyższej klasy urządzeniami do montażu i wyważania opon.

Fachowy dobór opon dla twojego samochodu aby jazda była bezpieczna.

Profesjonalna obsługa klienta, jakość oferty oraz wieloletnie doświadczenie na rynku. Zespół konsultantów posiadających fachową wiedzę, wrażliwych na potrzeby klienta, którzy doradzą i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Wyróżnia nas jeszcze jedna, bardzo ważna cecha: opony to nasza pasja!

Jak myjemy samochody?

Typowe mycie składa się z opłukania karoserii, mycia wstępnego przy użyciu tzw. piany aktywnej, mycia gąbką z szamponem do karoserii, ewentualnego nałożenia wosku na mokro, ponownego opłukania i osuszenia. Do mycia karoserii używamy wyłącznie miękkich gąbek, do osuszania miękkiego, niepylącego papieru. Opłukujemy za pomocą agregatów ciśnieniowych firm Karcher z końcówkami dysz przystosowanymi do mycia samochodów.

W trosce o Państwa samochody stosujemy wyłącznie sprawdzone preparaty renomowanych firm.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno