adres:
ul. Schroegera 72a
01-822 Warszawa - Żoliborz
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 1180430629
rok założenia: 1992
telefony:
tel./fax (22) 834 54 53
Żoliborska Klinika Weterynaryjna - zdjęcie-93211Żoliborska Klinika Weterynaryjna - zdjęcie-93212Żoliborska Klinika Weterynaryjna - zdjęcie-93213Żoliborska Klinika Weterynaryjna - zdjęcie-93214Żoliborska Klinika Weterynaryjna - zdjęcie-93215Żoliborska Klinika Weterynaryjna - zdjęcie-93216
opis działalności:
Nasza klinika weterynaryjna w Warszawie istnieje od 1992 roku. Czynna jest 24h na dobę, przez cały rok. Posiadamy ogromne zaplecze diagnostyczne i nowoczesną aparaturę medyczną. Nasi lekarze często uczestniczą w konferencjach i zjazdach weterynaryjnych.

Wykonujemy szczepienia ochronne psów, kotów, królików; okresowe odrobaczanie, chipowanie psów i kotów, badania okresowe (jamy ustnej, kardiologiczne, kału i moczu, krwi). Wystawiamy paszporty dla zwierząt. Zabezpieczamy zwierzęta przed pchłami i kleszczami.

Oferujemy usługi z zakresu położnictwa i rozrodu: antykoncepcję hormonalną i chirurgiczną, badania poziomu progesteronu i cytologiczne, diagnostyka ciąży (USG, RTG), prowadzenie ciąży, pomoc porodowa, cesarskie cięcie.

Diagnozujemy i leczymy choroby układu pokarmowego, moczowego, rozrodczego, nerwowego, oddechowego, dokrewnego, wątroby, skóry oczu i uszu.

Opiekujemy się zwierzętami przewlekle chorymi, w podeszłym wieku i młodymi. Przeprowadzamy akupunkturę, leczenie laserem, tlenoterapię.

Z zakresu ortopedii i chirurgii oferujemy zabiegi profilaktyczne (kastracja i sterylizacja), zabiegi w obrębie jamy brzusznej i miednicznej, chirurgię twarzowo-czaszkową, diagnozowanie i leczenie chorób stawów i kości, narkozę wziewną i infuzyjną, leczenie operacyjne i nieoperacyjne zwichnięć i złamań kości.

Niedaleko sali chirurgicznej znajduje się szpital wyposażony w przestronne kojce dla psów i klatki dla kotów.

Wykonujemy EKG, RTG klatki piersiowej, eko serca, badanie kardiologiczne, dobór odpowiednich leków do narkozy, zdjęcia RTG w kierunki dysplazji stawu biodrowego i łokciowego u psów, badania kontrastowe.

Zwierzętom z problemami skórnymi oferujemy pełne badania diagnostycze, terapię atopii i alergii, leczenie zakażeń bakteryjnych, grzybiczych, pasożytniczych, chorób autoagresywnych.

Leczymy choroby przyzębia i błon śluzowych. Usuwamy kamień nazębny. Wykonujemy ekstrakcję zębów mlecznych i stałych, repozycję złamań w obrębie trzewioczaszki.

Wykonujemy USG narządów jamy brzusznej, układu płciowego i moczowego. Diagnozujemy ropomacicze.

Na miejscu wykonujemy podstawowe badanie krwi, moczu i kału, test kliszowy, rozmazy w kierunku obecności Babesia Canis. Klinika jest wyposażona w analizator biochemiczny, hematologiczny, refraktometr, mikroskop.

Współpracujemy z laboratoriami weterynaryjnymi.

Wykonujemy zabiegi fizjoterapeutyczne dla zwierząt takie jak: laseroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, elektrostymulacja TENS i NMES, hydroterapia, światłolecznictwo, masaż, sonoforeza, hydroterapia, kinezyterapia, termoterapia, opieka nad psami niepełnosprawnymi, pracującymi, otyłymi, geriatrycznymi, sportowymi.

Zapraszamy także na zabiegi pielęgnacyjne - strzyżenie, przycinanie pazurów, toaletę uszu, kąpiele pielęgnacyjne i lecznicze.

Nasza strona internetowa: www.weterynaria.waw.pl
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno