Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Wirtualne biura Warszawa Śródmieście. INOFFICE Sp. z o.o. - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Kacza 9 lok.d
01-013 Warszawa - Śródmieście
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 5272502764
telefony:
tel. (22) 489 52 05
branże:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Centrum Biznesowe Tarasy
ul. Złota 59
00-120 Warszawa
Tel: (22) 222 47 47
Tel: 722 212 130

Nasze Centrum Biznesowe Tarasy położone w samym centrum miasta w najlepszej z możliwych lokalizacji sąsiaduje z ogromnym kompleksem handlowo rozrywkowym Złote Tarasy. Nasi Klienci mogą znaleźć tu chwilę relaksu w licznych pubach, restauracjach, klubach muzycznych oraz klubach fitness.

Biura Inoffice znajdują się w części biurowej Lumen należącej do kompleksu Złote Tarasy. W tym nowoczesnym biurowcu zapewniono najwyższej klasy wykończenie wnętrz. Przeszklona konstrukcja budynku sprawia, iż biura są dobrze doświetlone oraz posiadają przepiękny widok na panoramę Warszawy. Biura Inoffice znajdują się na 6 piętrze. Od razu przy wejściu wita Państwa nasz personel recepcyjny.

Ponadto, w eleganckim lobby recepcji jest wydzielone miejsce, gdzie goście mogą poczekać na spotkanie, napić się kawy i herbaty. Przestronne, w pełni wyposażone biura znajdują się po dwóch stronach korytarza, oddzielonych od siebie profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz aneksem kuchennym.

Projektując nasze Centrum Biurowe zwracaliśmy szczególną uwagę na funkcjonalność oraz stworzenie bardzo prestiżowego otoczenia dla naszych przyszłych Klientów. Stworzyliśmy kameralne, luksusowe Centrum Biznesowe dla najbardziej wymagających klientów.

Centrum Biznesowe Aurum
ul. Waliców 11
00-851 Warszawa
Tel: (22) 222 47 47
Tel: 722 212 130

Budynek Aurum ma siedem pięter, a trzy poziomy podziemne zajmują parkingi. Reprezentacyjne główne wejście prowadzi do wysokiego przeszklonego atrium, gdzie mieści się ogólna recepcja czynna całą dobę. Centrum biznesowe INOFFICE znajduje się na piątym piętrze, na które można dostać się jedną z dwóch wind.

Od razu przy wyjściu z windy znajduje się recepcja INOFFICE, gdzie nasz profesjonalny zespół dba o Twój komfort pracy, oraz biuro. Tutaj goście mogą poczekać na spotkanie i napić się kawy lub herbaty. Ponadto, na terenie piętra znajdują się dwie sale konferencyjne, oraz wyposażony aneks kuchenny. Proponowane biura są funkcjonalnie umeblowane i posiadają gotową do podłączenia sieć IT. Wszystkie pomieszczenia biurowe są przestronne i wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację, a duże okna gwarantują dostęp do światła dziennego.

Centrum Biznesowe Wierzbowa
ul. Wierzbowa 9/11
00-094 Warszawa
Tel: (22) 222 47 47
Tel: 722 212 130

Centrum biznesowe Wierzbowa mieści się w odrestaurowanej kamienicy z 1819 roku, którą dla kupca Jana Pestykusa zaprojektował doskonały ówczesny architekt, Christian Piotr Aigner. Dziś w tej okolicy tylko ta późno klasycystyczna budowla oraz Teatr Wielki mają prawdziwą wartość zabytkową.

W ozdobnej przeszklonej bramie znajduje się wejście do budynku, które prowadzi do nowoczesnej windy, przy której o bezpieczeństwo dba ochrona. Biura INOFFICE znajdują się na ostatnim z trzech pięter. Zróżnicowana infrastruktura naszej kondygnacji pozwala na wynajęcie pokoi o różnej wielkości i liczbie stanowisk. Proponowane biura są funkcjonalnie umeblowane i posiadają gotową do podłączenia sieć IT. Wszystkie pomieszczenia biurowe są przestronne i wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację, a okna w dachu gwarantują dostęp do światła dziennego. Na terenie piętra znajdują się dwie sale konferencyjne, oraz wyposażony aneks kuchenny.

Centrum Biznesowe Horizon mieści się w zagłębiu biznesowym dzielnicy Mokotów, u zbiegu ul. Domaniewskiej 39a i Wołoskiej.

Centrum Biznesowe Horizon
ul. Domaniewska 39a
02-672 Warszawa
Tel: (22) 222 47 47
Tel: 722 212 130

Kompleks biurowy Horizon Plaza jest rezultatem pracy doskonałych projektantów, dla których priorytetem było, aby przyszły najemca czuł się komfortowo i bezpiecznie. Budynek swoim kształtem przybiera miękkie formy falujących względem siebie traktów biurowych, a doskonały dostęp do światła naturalnego zagwarantują okna sięgające od sufitu do podłogi. W tym nowoczesnym biurowcu zastosowano najwyższej klasy wykończenia, oraz zapewniono najwyższy poziom techniczny.

Budynek ma dziesięć pięter. Biura INOFFICE znajdują się na piątym piętrze, w jednej z tzw. fal. Od razu przy wyjściu z windy znajduje się recepcja INOFFICE, gdzie nasz profesjonalny zespół dba o Twój komfort pracy, oraz biuro. Tutaj goście mogą poczekać na spotkanie i napić się kawy lub herbaty. Ponadto, na terenie piętra znajdują się sale konferencyjne, oraz wyposażony aneks kuchenny. Proponowane biura są funkcjonalnie umeblowane i posiadają gotową do podłączenia sieć IT. Wszystkie pomieszczenia biurowe są przestronne i wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację, a duże okna gwarantują dostęp do światła dziennego.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno