adres:
ul. Sasanek 347
43-374 Buczkowice
województwo: śląskie
powiat: Bielsko-Biała
rok założenia: 1997
telefony:
tel. (33) 821 07 15
kom. 604 642 819
branże:
HYDRO-Beskidy Z.Dadok - zdjęcie-131603HYDRO-Beskidy Z.Dadok - zdjęcie-131604HYDRO-Beskidy Z.Dadok - zdjęcie-131605HYDRO-Beskidy Z.Dadok - zdjęcie-131606HYDRO-Beskidy Z.Dadok - zdjęcie-131607HYDRO-Beskidy Z.Dadok - zdjęcie-131608
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
HYDRO-Beskidy jest firmą z miejscowości Bielsko-Biała. W branży uzdatniania wody działa na rynku już od 1997r. By uzyskać odpowiedni i zamierzony efekt firma proponuje różne produkty i sposoby.

Jednym z nich jest demineralizacja wody. W tym procesie zajmujemy się technologią jonowymienną, dzięki której usuwamy niemal wszystkie substancje jonowe. Następny sposób to zmiękczanie wody oraz odżelazianie. Proponowane przez nas produkty znajdują swoje zastosowanie zarówno dla przemysłu, jak również w gospodarstwach domowych.

Jednym ze sposobów na dezynfekcję wody są lampy UV. Wody naturalnie zawierające bakterie i wirusy powinny być poddane dezynfekcji. Proces ten niezbędny jest w branży spożywczej i przemysłowej.

Kolejne produkty to filtry: filtry mechaniczne dużej wydajności, filtry węglowe, narurowe, żwirowe, filtry specjalistyczne usuwanie metali ciężkich, azotanów, amoniaku, koloru. Ważną kwestią są elementy do odwróconej osmozy, których używamy, kiedy ciśnienie w sieci jest niższe nić 2 atm oraz nawilżacze, dzięki którym można oddychać świeżym powietrzem.

Zajmujemy się również korektą chemiczną, która m.in. pomaga ustabilizować odczyn pH wody. Firma proponuje też pompy dozujące oraz zajmuje się uzdatnianiem i obróbką cieczy technologicznych (instalacje przemysłowe).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółam naszeji oferty oraz do skorzystania z naszych usług.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno