adres:
ul. Przesmyk 10
05-260 Marki
województwo: mazowieckie
powiat: wołomiński
NIP: 1251652315
rok założenia: 1992
telefony:
tel. (22) 771 22 77
kom. 502 668 067
branże:
TANDEM Wynajem Autokarów i Przewozy Autokarowe - zdjęcie-106908TANDEM Wynajem Autokarów i Przewozy Autokarowe - zdjęcie-106909TANDEM Wynajem Autokarów i Przewozy Autokarowe - zdjęcie-106910TANDEM Wynajem Autokarów i Przewozy Autokarowe - zdjęcie-106911TANDEM Wynajem Autokarów i Przewozy Autokarowe - zdjęcie-106912TANDEM Wynajem Autokarów i Przewozy Autokarowe - zdjęcie-106913
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Zapraszamy do skorzystania z oferty Naszej firmy.
Charakteryzuje Nas profesjonalizm oraz niezawodność, wszystko za pośrednictwem niezawodnego taboru jak i obsługujących go kierowców z wieloletnim stażem. 

Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu przewozu osób. Nasza domena to wynajem autokarów wysokiej klasy, komfortowych i bezpiecznych. Główny obszar naszej działalności to wynajem autokarów w Warszawie, jednak działamy również w całym województwie mazowieckim. Nie jest dla nas kłopotem podstawienie autokarów w odległym miejscu i przewóz na dowolnie wybranej przez klienta trasie.
Istniejemy na rynku od 1992 roku. Na początku przedmiotem naszej działalności był przewóz osób autobusami na regularnych liniach miejskich i podmiejskich. Współpraca z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie w postaci obsługi kilku linii miejskich w Warszawie w latach 1994-2001 oraz współpraca z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w postaci obsługi linii podmiejskiej Warszawy trwająca do dziś skutkują dużym doświadczeniem i profesjonalizmem naszej firmy. W 1999 r. rozszerzyliśmy zakres świadczonych przez naszą firmę usług. Okres ten był początkiem tak popularnego obecnie medium reklamowego w postaci oklejonego reklamami autobusu, bezpłatnie przewożącego klientów i pracowników hipermarketów. Jako firma wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klientów rozpoczęliśmy współpracę z hipermarketami oraz innymi firmami na terenie Warszawy i okolic oferując właśnie profesjonalne usługi przewozu klientów i pracowników. Przewozy pracowników / pracownicze to istotny element naszej działalnosci do dnia dzisiejszego. Współpracujemy z wieloma firmami z różnych branż, dla których puktualny i bezpieczny dowóz pracowników to priorytet do skutecznego działania na rynku.

Od 2001 roku zajmujemy się również usługami w przewozach turystycznych oraz wynajmem różnej klasy autokarów, od najwyższej, luksusowej i komfortowej, po mniej ekskluzywne, bardziej ekonomiczne dla klienta.
W chwili obecnej w szerokim zakresie oferujemy: przewozy autobusowe, komunikacja i transport pasażerski, wynajem autokarów, szkolne wycieczki, wyjazdy integracyjne.

Jesteśmy chętni do podjęcia współpracy z:
- hipermarketami
- firmami zainteresowanymi transportem swoich pracowników
- urzędami państwowymi
- biurami turystycznymi
- szkołami i uczelniami
- parafiami kościelnymi
- klientami indywidualnymi i.t.p.

Nasze autokary są sprawne technicznie, zadbane i czyste, ponieważ bezpieczeństwo i komfort Pasażerów są dla nas najważniejsze. dla mniej wymagających klientów mamy w ofercie tanie przewozy autokarowe. Posiadamy własne zaplecze techniczne, w postaci bazy garażowo-warsztatowej, w której nasi mechanicy dokonują większości napraw, oprócz tych wykonywanych w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Autobusów.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno