Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Wyposażenie budynków inwentarskich Marynin, lubelskie. Firma MARDAR dr Leszek Mardarowicz - Baza firm Business Navigator
adres:
Marynin 1
21-030 Motycz
województwo: lubelskie
powiat: lubelski
rok założenia: 1992
telefony:
kom. 601 320 775
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Oferujemy:
Kompletne wyposażenie dla budynków inwentarskich, głównie dla drobiu i trzody chlewnej. Wykonujemy projekty technologiczne dla budowy nowych i modernizacji starych budynków inwentarskich.
Od lat jesteśmy związani z importem dozownika proporcjonalnego GATOR-XL dla podawania leków do wody pitnej dla zwierząt  oraz wszelkich chemikaliów do stosowanej z wodą w przemyśle i rolnictwie (nawozy, środki dezynfekcyjne, barwniki, środki poślizgowe). Dozownikiem GATOR-XL można podawać najbardziej agresywne związki chemiczne dzieki temu, że dozowany płyn poprzez obejście (by pass) miesza się z  wodą opuszczającej już dozownik.  
Obecnie wyłącznym importerem dozownika Gator jest firma Agrivet Kuśmin.

Współpracujemy z Firmą ECO-PRIUS, która oferuje auditing energetyczny przedsiębiorstw wraz i instalacjami przemysłowymi do spalania biomasy w kogeneracji (produkcja energii elektrycznej i ciepła i trigeneracji (dodatkowo chłodu) - www.ecoprius.plEDYCJA DANYCH »
zamknij okno