adres:
ul. Grunwaldzka 272/26
43-600 Jaworzno
województwo: śląskie
powiat: Jaworzno
NIP: 6321086391
rok założenia: 1990
telefony:
kom. 696 431 813
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
"ALPMAR" - Roboty Wysokościowe z siedzibą w Jaworznie ul. Grunwaldzka 272/26 wykonuje roboty remontowo-budowlane, specjalizuje się w robotach antykorozyjnych, malarskich, doszczelnianiu złączeń płyt wykonywanych na dużych wysokościach, wymagających wysokich rusztowań lub w zamian specjalistycznego sprzętu alpinistycznego.

Oferujemy swoje usługi w zakresie:
  • roboty antykorozyjne, malowanie konstrukcji stalowych, pomostów, balustrad, estakad, rurociągów technologicznych itp.
  • malowanie hal przemysłowych, konstrukcji nośnych, suwnic i innych urządzeń
  • wykonawstwa robót antykorozyjnych, malarskich kominów przemysłowych, słupów o konstrukcji kratowej i innych
  • malowanie elewacji budynków przemysłowych oraz budynków mieszkalnych
  • roboty dekarsko-blacharskie, wymiana rynien, rur spustowych na budynkach przemysłowych oraz budynkach mieszkalnych
  • uszczelnianie złączeń płyt (spoinowanie) na budynkach mieszkalnych z wielkiej płyty
  • inne roboty wymagające użycia sprzętu alpinistycznego, takie jak: mycie okien w budynkach przemysłowych, roboty spawalniczo-monterskie na dużych wysokościach, zabezpieczenie płyt acekolowych przed utlenianiem się i pyleniem, roboty zimowe (zbijanie sopli, zrzucanie śniegu z dachów), roboty drobne
Stosując sprzęt alpinistyczny zamiast tradycyjnych rusztowań rurowych lub innych w znacznym stopniu skraca się czas niezbędny na ustawienie rusztowań oraz możliwość wykonania prac w trudno dostępnych miejscach, co obniża koszty związane z wykonaniem rusztowania.

Zlecone prace wykonujemy po cenach umownych uzgodnionych w bezpośredniej negocjacji lub za wartość ustaloną na przetargu.
Wysokość stawki roboczogodziny oraz narzutów uzależniona jest od wielkości i rodzaju zleconych robót. Większy zakres robót pozwala obniżyć koszty ogólne oraz końcową wartość robót.

W przypadku bezpośredniego zlecenia robót wartość robót ustala się wg. norm kosztorysowych podanych w KNR-ach. Stosując stawki i narzuty uzgodnione z inwestorem.

"ALPMAR" - Roboty Wysokościowe posiada niezbędny sprzęt i urządzenia do wykonania oferowanych usług, jak również kwalifikowanych i doświadczonych pracowników, posiadających wymagane uprawnienia i szkolenia.

Gwarantujemy wysoką jakość usług i stosowanych bardzo dobrych, sprawdzonych technologii i materiałów. Jakość i rzetelność naszych usług oparta jest na doświadczeniu oraz na naszej rzetelności.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno