adres:
ul. Rumuńska 9 C
91-336 Łódź - Śródmieście
województwo: łódzkie
powiat: Łódź
NIP: 7260376119
rok założenia: 1991
telefony:
tel./fax (42) 676 00 38
kom. 501 424 653
kom. 509 180 760
tel. (42) 676 02 56
branże:
  • Wysokościowe prace
  • Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja
  • Klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo
Arma-Błysk:: ..Mycie elewacji szklanych..Arma-Błysk:: ..Ścinanie drzew i zrębkowanie gałęzi..:: POGOTOWIE-CZYSTOSCI.PL :: Mycie namiotów sferycznychArma-Błysk:: ..Usuwanie graffiti i zabezpieczenia przeciw ich powstawaniu..Arma-Błysk:: ..Mycie i czyszczenie trudnodostepnych miejsc, doczyszczenia powierzchni..Arma-Błysk:: ..Sprzątanie terenów w budowie czy remoncie oraz zaraz po zakończeniu prac..
opis działalności:
Arma - sprzątanie w Łodzi

Rozpoczęliśmy naszą działalność przeszło 20 lat temu. Inwestujemy w rozwój i technologie XXI w. będące naszym zapleczem sprzętowym  i maszynowym. Na bazie własnych doświadczeń oraz w kontakcie z producentami i dystrybutorami na terenie całej Unii Europejskiej posiadamy zaplecze chemiczne, pozwala to na  maksymalną skuteczność w działaniu i reakcję praktycznie - Błyskawicznie przy minimalnym nakładzie finansowym. 

Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań, oraz takich, dla których nasz dział projektowy ustala strategię działania oraz rozwiązania techniczno-organizacyjne.


Wycena dokonywana jest bezpośrednio u klienta po dokładnym zapoznaniu się ze specyfiką obiektu oraz dodatkowym zabezpieczeniem w środki chemiczne i usługami dodatkowymi - specjalistycznymi umożliwiającymi prawidłowe wykonanie zlecenia. Prace przez cały czas trwania są koordynowane przez odpowiednio przeszkolony personel nadzoru, pozostający w stałym kontakcie, który czuwa nad prawidłowością wykonywania zlecenia i jest w każdym momencie do Państwa dyspozycji.

Wykonując swoją pracę dokładamy wszelkich starań aby stosować najwyższy standard usług przy niewielkim nakładzie finansowym. Stosujemy się do zasady: "Czysto, klarownie i przejrzyście" - bez ukrytych kosztów.

Jesteśmy Autoryzowanym Wykonawcą usług AntyGraffiti - usuwania graffiti  - oraz BPS (Building Protection System) - mycia i czyszczenia elewacji, ponadto wykorzytując nowoczesną eko-techologię mycia elewacji szklanych wodą demineralizowaną (pozbawioną minerałów). Na czyszczone elewacje dajemy gwarancję nawet do 7 lat! Oprócz elewacji specjalnością naszej firmy jest doczyszczanie kostki brukowej z zabrudzeń tj: plamy olejowe, zabrudzenia po budowlane (cement) plamy z farb, zabrudzenia pochodzenia atmosferycznego, komunikacyjnego (ślady opon, etc.), a także mchy oraz pleśnie.

Wychodząc na przeciw rzeszy naszych Klientów zainteresowanych całoroczną profesjonalną opieką terenów zewnętrznych i zielonych stworzyliśmy dział "Tereny Zieleni". Zajmujemy się całoroczną obsługą m.in: zakładaniem trawników, koszeniem, utrzymaniem czystości parkingów czy ciągów komunikacyjnych, przycinanie krzewów oraz ścinanie drzew, a w okresie zimowym także odśnieżaniem ręcznym i mechanicznym oraz posypywaniem piaskiem i solą.
Karaluchy, komary, muchy, meszki, karaczany (dezynsekcja), a może myszy, szczury (deratyzacja) Specjalizujemy się w programach usuwania insektów i gryzoni. Opiekujemy się wieloma obiektami na terenie Polski.

Jesteśmy firmą dostarczającą rozwiązania dla technicznego zaplecza i obsługi imprez masowych oraz porządkowo-czystościowego zabezpieczenia terenu, na której prowadzona jest impreza.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno