adres:
ul. Szkolna 9
47-110 Kolonowskie
województwo: opolskie
powiat: strzelecki
NIP: 9910503990
rok założenia: 1988
telefony:
tel. (77) 404 87 70
fax (77) 404 87 72
branże:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Zakład Przetwórstwa Mięsnego to firma rodzinna, zajmująca się produkcją szlachetnej wędliny - SALAMI DOJRZEWAJĄCEGO. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala spełniać oczekiwania naszych klientów. Piętnastoletnia praca w fabryce salami za granicą pozwoliła na opanowanie techniki procesu produkcji tych szlachetnych wędlin. Wysoce wykwalifikowana kadra zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkowanych przez nasz zakład wyrobów, które spełniają standardy kontroli jakości HACCP.

Początek naszej Firmy to rok 1988, kiedy rozpoczęliśmy działalność w branży transportowej. Przełomem stał się listopad 2007 roku, gdy powstała nowa hala produkcyjna, która jest nowoczesnym zakładem przetwórstwa, spełniającym wszelkie wymagania weterynaryjne.

Nasz asortyment jest bardzo bogaty - mamy w ofercie 24 gatunki SALAMI w różnych posypkach warzywnych i ziołowych oraz bez posypek. Produkujemy bardzo dobrej jakości salami z mięsa wieprzowego (bez dodatku wołowiny). Surowiec do produkcji jest wyłącznie pochodzenia krajowego. Do wyprodukowania 100 kilogramów gotowego produktu zużywamy 142 kilogramy surowca, co oznacza 30 % ubytku wagowego w czasie całego procesu dojrzewania. Okres dojrzewania nie jest krótszy niż trzy tygodnie! Nasze produkty wytwarzane są według tradycyjnych, wypracowanych przez długie lata, receptur, charakteryzują się one wyszukanym i niepowtarzalnym smakiem i gwarantują wysoką jakość.

Misją Firmy jest oferowanie wędlin o tradycyjnym smaku, wyprodukowanych w warunkach zapewniających najwyższe standardy jakości. Nasza droga do sukcesu to własne receptury, dobre przyprawy, wysokie kwalifikacje pracowników i ich osobiste zaangażowanie oraz szybkie reakcje na zmiany smaków i gustów klientów. Dzięki temu nasze wyroby znalazły uznanie odbiorców o najbardziej wyszukanych smakach.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy elastyczne warunki realizacji zamówień.

Zapraszamy na na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno