adres:
ul. Bydgoska 6c
86-050 Solec Kujawski
województwo: kujawsko-pomorskie
powiat: bydgoski
NIP: 9531266238
telefony:
tel. (52) 387 48 72
kom. 694 605 721
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Nasza firma powstała w 1998 roku i stale poszerza zakres swojej działalności.
W dobie rozwijającej się techniki wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują konkretnych i zwięzłych informacji.
Oferowane przez nas wyroby cechuje najwyższa jakość i trwałość przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Prowadzimy detaliczną jak i hurtową sprzedaż oferowanych wyrobów.
Zapraszamy do współpracy przedstawicieli handlowych.


Oferta:

Moskitiery do okien i drzwi

Specjalne siatki zapewniają ochronę przed insektami i kurzem. Istnieje możliwość zainstalowania ich na stałe. Wykończenia moskitier dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych - biały, brązowy, złoty dąb. Moskitiery w ramce montowane są przy użyciu estetycznych haków obrotowych. Sprawia to, że ich zainstalowanie jak i demontaż nie wymagają narzędzi. Zwykłe moskitiery drzwiowe montowane są do ościeżnicy na zawiasach oraz na magnes, który przytrzymujący z drugiej strony.

 

Plisy

Umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu jak i od góry. Mają zastosowanie do nietypowych kształtów okien.

 

Rolety materiałowe w kasetkach z prowadnicami bocznymi

Charakteryzują się wysokim poziomem wykończenia dzięki zastosowaniu w nich estetycznych kasetek, których łagodny kształt doskonale komponuje się z ramą okienną. Są praktyczne i funkcjonalne, cechuje je łatwość obsługi, wymiany lub zmiany tkaniny. Mechanizm w nich zamontowany pracuje cicho i gładko, a dzięki specjalnej samohamującej konstrukcji istnieje możliwość zatrzymania materiału na dowolnej wysokości. Wykorzystywane w roletkach tkaniny mogą być gładkie jak i wzorzyste, o bogatej kolorystyce.

 

Rolety materiałowe mini

To najtańszy system rolety materiałowej do zainstalowania na skrzydle okiennym. Specjalne wieszaki mocujące pozwalają na bezinwazyjny montaż na oknie. Są wyposażone w mechanizm samohamujący, który pozwala na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości.

 

Żaluzje pionowe

Zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym oświetleniem i skutecznie rozpraszają promienie słoneczne wewnątrz pomieszczenia.

 

Żaluzje poziome

Ich montaż daje szerokie możliwości aranżacji wnętrza. Największym atutem tego rozwiązania jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Stanowią idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczenia.

 

Rolety dzień i noc

Stanowią alternatywę dla żaluzji poziomych. Odpowiednie ustawienie materiału pozwala na regulację ilości wpadającego światła, jednocześnie nie przysłaniając całkowicie widoku.


Zapraszamy również na facebooka!

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno