Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zasłony, tkaniny dekoracyjne Jabłonna. DECORADA - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Zegrzyńska 13
05-110 Jabłonna
województwo: mazowieckie
powiat: legionowski
NIP: 8211784416
telefony:
kom. 600 882 454
kom. 606 157 908
tel./fax (22) 782 44 97
opis działalności:

Mamy to, co potrzebne by Państwa okna były atrakcyjne i dobrze komponowały się z wnętrzem. Dobierając rodzaj i styl dekoracji kierujemy się nie tylko aktualnymi trendami lecz także charakterem i wystrojem wnętrza oraz kwestiami praktycznymi. Doradzamy jak dobrać tkaninę, tworzymy indywidualne projekty, pomagamy w upięciu i montażach. Dbamy o to, by wykonane przez nas dekoracje cieszyły oko i spełniały wymagania i oczekiwania naszych klientów

Tworzeniem i realizacją projektów w zakresie dekoracji okien i wnętrz zajmujemy się od kilku lat. Świadczymy kompleksowe usługi na terenie Warszawy, Jabłonny, Legionowa i okolic. Zaufaj naszemu doświadczeniu.


Współpracujemy z wieloma importerami i producentami tkanin  z wielu różnych zakątków świata. Oferujemy delikatne organzy, mleczne woale, strukturalne batysty, niezwykłe jedwabie: gładkie, malowane i haftowane, miękkie aksamity i welury a także satyny, rypsy, bawełny, lny i inne tkaniny naturalne i syntetyczne.

Obok firan i tkanin posiadamy także bogaty wybór karniszy i innych systemów pozwalających na różne sposoby montaży i zawieszeń, uzależnionych od możliwości technicznych i aspektów estetycznych. Do oferty dołączyliśmy także osłony techniczne typu: rolety kasetowe dostosowane do różnych typów okien, rolety typu: dzień i noc – pozwalające uzyskać różny stopień zaciemnienia, plisy, żaluzje drewniane i aluminiowe a także systemy panelowe. Dysponujemy rozwiązaniami na poziomie światowym a także pochodzącymi z naszej rodzimej produkcji.

W ramach dekoracji ściennych dysponujemy bogatym wyborem tapet, fototapet  oraz z powodzeniem wykorzystujemy do tego celu tkaniny. Oferta nasza obejmuje także bogaty zakres usług, dzięki którym możemy wykonać każdy rodzaj dekoracji okiennych i ściennych dopasowany do możliwości technicznych, a nasze możliwości projektowe i wyobraźnia nie mają ograniczeń.

Dzięki naszym produktom oraz możliwościom tworzenia możemy zmienić lub wykreować Państwa przestrzeń i polepszyć jakość życia.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno