Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Żywność ekologiczna Wilkowa Wieś. Bio Planet S.A. - Baza firm Business Navigator
adres:
Wilkowa Wieś 7
05-084 Leszno
województwo: mazowieckie
powiat: warszawski zachodni
NIP: 5862160738
rok założenia: 2005
telefony:
tel. (22) 725 86 21
tel. (22) 725 76 94
tel. (22) 725 68 05
fax (22) 725 68 06
kom. 601 170 761
kom. 783 830 002
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Jesteśmy firmą handlową i produkcyjną o zasięgu ogólnopolskim. Tak naprawdę jednak śmiało można powiedzieć o nas - ludzie z pasją. Wiemy, że zdrowy styl życia jest nie tylko trendem, modą, ale idealnym sposobem, by każdy dzień był prawdziwym darem od losu. Doświadczenie, które posiadamy sprawia, iż warto nam zaufać.

Zaopatrujemy naszych klientów w wyselekcjonowaną żywność ekologiczną, pochodzącą z najpiękniejszych i najczystszych terenów Polski i świata. Zdrowa żywność z naszej oferty poddawana jest szczegółowej kontroli i selekcji (w tym przez wyspecjalizowane jednostki certyfikujące żywność ekologiczną). Wiemy doskonale, jak ważne jest zdrowie, dobre samopoczucie i pełnowartościowa dieta, jeśli chcemy wyglądać i czuć się idealnie.

Aktualnie Bio Planet oprócz dostarczania na rynek najwyższej jakości produktów pod własnym brandem, jest także bezpośrednim importerem takich marek, jak: Alce Nero, Allos, Apotheke, BioLevante, Baby Sun, Bio Planete (Francja), Cafe Michel, Candy Tree, Cuca, Lima, Natumi, Neumarkter Lammsbreau,  NOW, Terrasana, Volelkel, Zwergenwiese. Intensywnie rozwijamy także dystrybucję nabiału ekologicznego (m.in. Sobbeke, Bioprodukt, Kampinos, Łemkowyna, Frąckowiak).

Prowadzona przez nas hurtownia żywności ekologicznej zaopatruje wiele sklepów na terenie całej Polski, w których nabędziesz w pełni ekologiczne produkty Bio Planet. Współpracujemy m.in. z takimi sieciami sklepów ekologicznych jak: Organic Farma Zdrowia, Green Way Market oraz Żółty Cesarz.

Nasza hurtownia zdrowej żywności współpracuje także z barami wegetariańskimi Green Way, zaopatruje także liczne lokale gastronomiczne, które za priorytet stawiają sobie jakość, smak i walory odżywcze serwowanych potraw. Kwintesencją dań stały się nasze produkty, które poza wartościami odżywczymi, oddają wybitnie świeży i naturalny smak najzdrowszych tradycji z całego świata.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno