NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Czym jest Business Navigator?
2. Jak poprawnie wyszukiwać informacje w bazie?
(instrukcja wideo)

3. W jaki sposób można dodać informacje o nowej firmie?
4. Czy konieczne jest wypełnianie całego formularza zgłoszeniowego?
5. W jaki sposób i kiedy można uaktualniać informacje o swojej firmie?
6. W jaki sposób można uzyskać swój login i hasło?
(instrukcja wideo)

7. Czy zamieszczenie informacji o firmie jest płatne?
8. Czy wyszukiwanie informacji w bazie jest płatne?
9. Jak często aktualizowane są informacje?

1. Czym jest Business Navigator?
Business Navigator to dynamicznie rozwijająca się baza danych zawierająca informacje o podmiotach gospodarczych zarejestrowanych na terenie Polski. Nasz serwis jest aktualnym źródłem informacji dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego dostępu do ogólnopolskiego spisu firm i instytucji. Business Navigator to także świetny sposób na reklamę i promocję.

2. Jak poprawnie wyszukiwać informacje w bazie?
Wyszukiwanie informacji w bazie Business Navigator jest proste, głównie dzięki temu, iż nie trzeba wypełniać wszystkich kryteriów. W zależności od potrzeb mogą Państwo wyszukać konkretną firmę wpisując jej nazwę, odszukać przedstawicieli branży wypełniając pole branży lub odszukać podmioty gospodarcze według ich lokalizacji. Mogą Państwo także skorzystać z szerokiej listy branżowej klikając na funkcję katalog branż.

3. W jaki sposób można dodać informacje o nowej firmie?
Jeśli pragniecie Państwo by informacje o waszej firmie pojawiły się w bazie Business Navigator wystarczy skontaktować się z jednym z naszych konsultantów pod numerem telefonu +48 519 121 050 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Konsultant odpowie na wszystkie Państwa pytania i udzieli niezbędnych wskazówek. Można także przesłać drogą elektroniczną wypełniony formularz zgłoszeniowy.

4. Czy konieczne jest wypełnianie całego formularza zgłoszeniowego?
To Państwo decydują o tym jakie informacje pojawiają się w naszej bazie. Dlatego nie mają Państwo obowiązku wypełniać całego formularza. Jako firma staramy się aby informacje na temat wszystkich firm zarejestrowanych w naszej bazie były jak najbardziej rzetelne i kompletne, dlatego zachęcamy do dokładnego i w miarę szczegółowego wypełniania formularza. Czynimy to także z myślą o Państwa potencjalnych Klientach, chcąc ułatwić im odnalezienie żądanych informacji na temat branży, podstawowych danych adresowych, kontaktu telefonicznego, adresów e-mail i stron WWW.

5. W jaki sposób i kiedy można uaktualniać informacje o swojej firmie?
Jeśli wystąpią jakieś istotne zmiany dotyczące na przykład zmiany formy prawnej, lokalizacji, numerów telefonów możecie Państwo dokonać korekty w naszej bazie danych . Można skontaktować się z naszym konsultantem pod numerem telefonu +48 519 121 050 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Zmiany zostaną wprowadzone już podczas rozmowy telefonicznej. Można także wysłać nowe dane na adres email : navigator@baza-firm.com.pl
Istnieje możliwość samodzielnego dokonania zmian. Wystarczy odnaleźć swoją firmę w bazie, klikając na nazwę firmy wyświetlić pełną wizytówkę, zalogować się i dokonać samodzielnej edycji danych a następnie przesłać poprawione informacje postępując zgodnie z instrukcją.

6. W jaki sposób można uzyskać swój login i hasło?
Należy odnaleźć swoją firmę w bazie danych, klikając na nazwę firmy wyświetlić pełną wizytówkę. W dolnej lewej części wizytówki znajduje się przycisk „przyślij login i hasło”. Dane zostaną przesłane tylko na wcześniej podane adresy mailowe. W razie jakichkolwiek kłopotów z logowaniem prosimy o skontaktowanie się z naszym konsultantem telefonicznie lub poprzez pocztę email.

7. Czy zamieszczenie informacji o firmie jest płatne?
Wszystkim nowo zarejestrowanym w naszej bazie podmiotom gospodarczym Business Navigator umożliwia prezentację swoich danych przez okres 12 miesięcy bezpłatnie. Dla firm, które są zarejestrowane w bazie dłużej niż rok, posiadamy ofertę przedłużenia współpracy na kolejny rok lub 2 lata za jednorazową opłata , którą określa cennik naszych usług. Po szczegółowe informacje na temat oferty promocyjnej prosimy Państwa o kontakt z naszym konsultantem pod numerem telefonu +48 519 121 050 lub poprzez email: navigator@baza-firm.com.pl

8. Czy wyszukiwanie informacji w bazie jest płatne?
Przeszukiwanie naszej bazy danych jest bezpłatne. Business Navigator przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy poszukują aktualnej i wiarygodnej informacji o podmiotach gospodarczych.

9. Jak często aktualizowane są informacje?
Informacje aktualizowane są maksymalnie po 24 godzinach, bez względu na to, czy pochodzą od nowo zarejestrowanych użytkowników czy od naszych stałych klientów. Baza jest przeładowywana w godzinach nocnych, aby nie zakłócać pracy systemu w ciągu dnia i nie utrudniać dostępu do informacji.

BUSINESS NAVIGATOR
SERWATKA, NOWAK, JĘDRKOWIAK SPÓŁKA JAWNA

ul. Mydlana 1
51-502 Wrocław
NIP: 898-20-90-539
KRS: 0000260208
tel. +48 519 121 050
e-mail:navigator@baza-firm.com.pl
mBank: 44 1140 2004 0000 3102 4658 2058