KATALOG I BAZA FIRM

najskuteczniejsza polska wyszukiwarka firm w internecie

PRACA W BUSINESS NAVIGATOR

Specjalista ds. sprzedaży reklamy internetowej - Wrocław, Trzebnica, Gryfów Śląski.

Oferta ważna bezterminowo.

    Opis stanowiska pracy:

    Praca w 5-cio osobowych zespołach polegająca na sprzedaży przez telefon reklamy w naszej bazie podmiotów gospodarczych www.baza-firm.com.pl.
    Podstawowym i najważniejszym wymaganiem dla naszych przyszłych pracowników jest komunikatywność i swoboda prowadzenia rozmów telefonicznych.

    Naszym przyszłym pracownikom oferujemy:
      - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
      - umowę o pracę
      - ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
    Od naszych przyszłych pracowników oczekujemy:
      - obsługi komputera + Internet
      - swobody w rozmowach telefonicznych z właścicielami i dyrektorami firm
      - wykształcenia minimum średniego
      - silnej motywacji

CV proszę przysyłać na adres: navigator@baza-firm.com.pl lub na podany poniżej adres korespondencyjny.

BUSINESS NAVIGATOR
SERWATKA, NOWAK, JĘDRKOWIAK SPÓŁKA JAWNA

plac Wolności 7B
50-071 Wrocław
NIP: 898-20-90-539
tel. (71) 734 22 00, fax (71) 734 22 50
e-mail:navigator@baza-firm.com.pl
mBank: 44 1140 2004 0000 3102 4658 2058

Wybierz region »

Potrzebujesz pomocy?

  • Poznaj nas
  • Jak zresetować hasło?
  • Jak dodać wizytówkę firmy?
  • Jak wyszukiwać firmy?
  • Jak edytować wizytówkę?
  • Jak dodać logo?
  • Jak ustawić priorytet?
  • Wyróżnienie wizytówki
  • Jak dodać krótki opis?
  • Więcej informacji - FAQ »