REKLAMA

ZAREKLAMUJ SIĘ W BUSINESS NAVIGATOR!
Planuj efektywne działania reklamowe w Internecie.
Internetowy serwis Business Navigator to idealne miejsce na reklamę Państwa przedsiębiorstwa. Nasza wyszukiwarka firm jest odwiedzana przez tysiące użytkowników, którzy w łatwy sposób mogą uzyskać wyczerpującą informację na temat firm. Dzięki popularności witryny Business Navigator docieramy z Państwa reklamą do szerokiego grona odbiorców.
Baza Business Navigator to katalog firm inny niż wszystkie! Jest doskonałym źródłem informacji dla każdego, kto chce mieć szybki i skuteczny dostęp do pełnego spisu i danych firm z całej Polski.
Umieszczając dane Waszego przedsiębiorstwa w bazie danych i katalogu branż Business Navigator umożliwiacie Państwo swoim klientom dostęp do aktualnych informacji na temat Państwa firmy oraz prowadzonej działalności. Państwu zapewnimy fachową pomoc i opiekę ze strony naszych konsultantów.
Jeśli chcą Państwo dołączyć do Bazy Firm Business Navigator wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy bądź skontaktować się z naszym przedstawicielem pod numerem tel. +48 519 121 050 lub przez email navigator@baza-firm.com.pl
ZAPRASZAMY DO ZAMIESZCZENIA BANERÓW REKLAMOWYCH NA NASZYCH STRONACH
Baner reklamowy jest jedną z form reklamy produktów i usług w BUSINESS NAVIGATOR. Do dyspozycji jest kilka form banerów, które mogą być wykorzystane w Państwa kampaniach reklamowo-promocyjnych.
Oddajemy do Państwa dyspozycji następujące powierzchnie:
- baner branżowy boczny (180x180px)

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Business Navigator zwraca się z prośbą o umieszczenie na Państwa stronie Internetowej linku zwrotnego, co pośrednio może wpłynąć na oglądalność Państwa strony internetowej. Dzięki Państwa współpracy nasza baza będzie mogła się rozwijać zaspakajając coraz większe Państwa oczekiwania i wymagania.
Proszę umieścić jeden z poniższych kodów na dowolnej podstronie Państwa strony internetowej. <a href="https://www.baza-firm.com.pl" target="_blank" title="Twoja Baza Firm">Baza Firm</a>
lub wersję ze znakiem graficznym: Internetowa Baza Firm Business Navigator
<a href="https://www.baza-firm.com.pl" title="Twoja Baza Firm" target="_blank">
<img src="https://www.baza-firm.com.pl/grafika/bazafirm112x60.gif" width="112" height="60" border="0" alt="Internetowa Baza Firm Business Navigator" /></a>
BUSINESS NAVIGATOR
SERWATKA, NOWAK, JĘDRKOWIAK SPÓŁKA JAWNA

ul. Mydlana 1
51-502 Wrocław
NIP: 898-20-90-539
KRS: 0000260208
tel. +48 519 121 050
e-mail:navigator@baza-firm.com.pl
mBank: 44 1140 2004 0000 3102 4658 2058